مطالب عمومی

راهنمای کارفرمایان

تاریخ ایجاد در یکشنبه, 21 خرداد 1396 15:58
نوشته شده توسط واحد روابط عمومی

راهنمای کارفرمایان :
کانکتا تلاش نموده است تا محیطی ساده و کارا برای کارفرمایان فراهم کند تا بتوان با استفاده از آن، پروژه ها را برون سپاری کرد.
فرآیند کار برای کارفرمایان بسیار ساده است.
1. ایجاد حساب کاربری
2. شارژ حساب کار بری
3. تخصیص بودجه به پروژه راهنمای کامل تخصیص بودجه
4. دریافت پیشنهاد از سمت پیمانکاران و انتخاب بهترین پیشنهاد
5. ایجاد پرداخت امن
6. دریافت پروژه
7. آزاد سازی پرداخت امن

 


نکات : سعی کنید در صورتی که پروژه شما یکپارچه باشد و بخشی از پروژه به تنهایی ارزشی نداشته باشد. از آزاد سازی پرداخت امن خود داری نمایید. کانکتا امکان برگرداندن پرداخت های امن آزاد شده را ندارد.
سعی کنید بعد از تعریف پروژه مبلغی معقول  و متناسب را برای پروژه خود تخصیص دهید. این عمل به پیمانکاران کمک می کند تا کارفرمایان را بهتر تشخیص دهند و برای خواندن توضیحات و ارائه پیشنهاد دقت نظر بیشتری مبذول دارند.
سعی کنید همواره از یک حساب کاربری برای فعالیت های کار فرمایی استفاده نمایید پیمانکاران، کارفرمایان دائمی را بسیار بیشتر ترجیح می دهند.
ضمن آنکه پروفایل هایی که دارای تعداد بیشتری پروژه انجام شده باشند از امتیازات ویژه ای برخوردار می شوند و پروژه ایشان نیز از سایر پروژه ها کاملا متمایز می شود.

 سوالات کارفرمایان

تمام پروژه هایی که امکان انجام آنها از طریق اینترنت و از راه دور میسر است را می توان از طریق کانکتا انجام داد. عموم پروژه های کانکتا شامل پروژه های ترجمه،برنامه نویسی نرم افزار و وب سایت،طراحی های گرافیکی، انجام امور حسابداری، بازایابی،عکاسی و ... را شامل می شود. اما این فعالیت ها محدود کننده نیستند و هر پروژه ی دیگری که بتوان آن را به صورت دور کاری انجام داد از طریق کانکتا قابل انجام است

برای مشاهده ی تعرفه های مختلف به صفحه ی تعرفه خدمات مراجعه نمائید

شماره تماس، ایمیل،وب سایت شخصی، و هر گونه روشی که پروژه را بیرون از کانکتا بتوان انجام داد در تعریف پروژه ممنوع است و پروژه هایی که دارای این نوع محتوا باشند مورد تایید قرار نمی گیرند

خیر در خواست و ارائه شماره تماس؛ ایمیل، تلگرام و ... در کل ممنوع است و با افرادی که این قانون را نقض می کنند بر خورد میکند

بله، برای این منظور می بایست هنگام تعریف پروژه، آن را از نوع پروژه تمام وقت تعریف کنید. فقط و فقط در پروژه های تمام وقت امکان درخواست و دریافت شماره تماس ممکن است

خیر. کانکتا صرفا یک واسطه میان کار فرما و پیمانکار است. و هیچ کیفیتی را تضمین نمی کند. در هنگام انتخاب پیمانکار سعی کنید پیمانکاران با رزومه قوی تر را انتخاب نمایید و از آزاد کردن پرداخت امن تا انتهای پروژه و دریافت کامل فایل ها خودداری نمایید

خیر. پرداخت های امن آزاد شده متعلق به پیمانکار است و امکان باز گرداندن مبلغ میسر نیست. در هنگام آزاد کردن مبالغ پرداخت امن دقت لازم را مبذول فرماییدچطور پروژه تعریف کنیم؟
در هنگام تعریف پروژه دقت کنید تا هر چه  صحیح تر و واضح تر پروژه را تعریف  کنید هر گونه ابهام و گنگی در کار ممکن است مشکل ساز شود.
- بودجه مناسب با کار را انتخاب نمایید. انتخاب بودجه های خیلی پایین و یا نا مناسب با حجم کار باعث می شود پیمانکاران حرفه ای برای پروژه شما پیشنهادی ارسال نکنند.
در صورتی که تمایل دارید اطلاعات تماس پیمانکاران را دریافت کنید ؛ حتما پروژه را به صورت تمام وقت تعریف کنید.
در صورتی که تمایل دارید اطلاعات تماس پیمانکاران را دریافت کنید حتما پروژه را به صورت تمام وقت تعریف کنید.
در صورتی که می خواهید پروژه خود را از سایر پروژه ها متمایز کنید آن را بر جسته کنید تا بیشتر به چشم آید.
در صورتیکه نمی خواهید پیشنهادات پروژه توسط سایرین دیده شود پروژه ی خود را به صورت مخفی تعریف نمایید.
در صورتی که نمی خواید پروژه شما توسط موتور های جستجو خوانده شود آن را به صورت محرمانه تعریف نمایید.
- حتی المقدور در هنگام تعریف پروژه برای آن مبلغ معقولی را تخصیص دهید. پیمانکاران برای پروژه های جدی تر بیشتر وقت صرف می کنند.

این پست را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بذارید