وبلاگ

چگونه می‌توانیم پروژه های طراحی را به صورت دوکاری انجام دهیم؟

تاریخ ایجاد در پنج شنبه, 11 آبان 1396 07:46
نوشته شده توسط واحد پشتیبانی و نظارت کانکتا
چگونه میتوانیم پروژه های طراحی را به صورت دوکاری انجام دهیم؟

چگونه میتوانم پروژه های طراحی را به صورت دوکاری انجام دهم؟
فرصت برای طراحان گرافیک بسیار زیاد است، کسی که با مشتریان در ارتباط است و توانایی هایی در زمینه طراحی دارد، می تواند در تخصص طراحی گرافیک به صورت دورکاری، حرفه ای و موفق شود. طراح در این حرفه علاوه بر داشتن مهارت های لازم، باید دارای توانایی منحصر به فردی باشد تا بتواند زمان، مشتریان و پروژه ها را مدیریت کند.


تحصیلات طراحی گرافیک
با توجه به موسسات فراوانی که در رده‌های مختلف مدرک ارائه می دهند، طراح می تواند به صورت تخصصی و حرفه ای رشته ی مورد نظر خود را انتخاب کرده و دنبال کند و یا به دانش عمومی خود اکتفا کند. به عنوان مثال بعضی از طراحان در حوزه طراحی چند رسانه، طراحی چاپ، انیمیشن یا انتشار سایت، می توانند مشغول به کار شوند.
در هر موسسه ای، اصولا دانشجو ها دوره های متداولی را باید بگذرانند. این دوره ها اغلب شامل اصول طراحی گرافیک، انیمیشن، مدلسازی سه بعدی، تصویرسازی، تصویربرداری و مقدمات طراحی وب می باشند . اکثر رشته ها برای آماده سازی دانشجویان برای انواع مختلف پروژه ها طراحی شده است. تکمیل دوره‌ی طراحی گرافیک، دانشجو ها را قادر می سازد تا در ارتباطات، مفهوم سازی و اصول و روند طراحی، مهارت کسب کنند .  


دیگر مهارت های لازم برای طراح گرافیک دورکار
طراح گرافیک دورکار بواسطه گذراندن تحصیلات یا دوره‌های آموزشی می تواند مهارت هایی را بدست آورد ولی این مهارت‌ها برای ورود به بازار کار کافی نیست. مهارت های دیگری که طراح نیاز دارد تا بتواند در کار خود حرفه ای و موفق شود را در ادامه توضیح می دهیم.
یک مهارتی که طراح گرافیک دورکار نیاز دارد "مدیریت پروژه" است . با درک اصول مدیریت پروژه، طراحان گرافیک دورکار قادر هستند مشتریان را راهنمایی کنند و در هر مرحله از فرآیند تمامی کارها، از بودجه بندی گرفته تا مدیریت زمان، را مدیریت کنند.
داشتن مهارت برای ارائه‌ی خدمات بهتر به مشتریان ضروری است. یک طراح گرافیک، که برای خودش کار می کند، باید بتواند به طور موثری با مشتریان ارتباط داشته باشد، محصول نهایی را به گونه ای تحویل دهد که بتواند رضایت مشتری را جلب کند. این کار باعث می شود مشتریان دائمی داشته باشد و همچنین حرفه ای شود.  
شبکه سازی مهارت دیگری است که طراح گرافیک دورکار را قادر می سازد تا مشتری جذب کند. در دنیای اینترنتی امروز، چگونگی استفاده از وبلاگ ها، رسانه های اجتماعی و شبکه های اجتماعی برای این حرفه مهم است.


از کجا شروع کنیم ؟
برای شروع به کار به عنوان طراح دورکار می توانیم از روش های زیر استفاده کنیم:
-    یکی از  بهترین کارها برای شروع، ارائه ی نمونه کار و داشتن تبلیغات است .
-    دیگری شامل استفاده از وب سایت هایی مانند سایت کانکتا است که شما به آسانی می‌توانید با کسانی که  به حیطه کاری شما نیاز دارند در ارتباط باشید و به راحتی با کارفرمایان مختلف آشنا شوید.
-    همچنین می‌توانید از طریق صفحات مجازی مشتریان خود را پیدا کنید.

طراحان گرافیک دور کار با کانکتا می توانند، مشتریانی را از سراسر جهان پیدا کنند، کسانی که به دنبال افرادی با مهارت بالا، دارای خلاقیت و در این حوزه برای انجام پروژه حرفه ای تر هستند.
همین امروز شروع کنید.

این پست را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بذارید
نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید