وبلاگ

6 ویژگی‌های افراد بسیار موفق

تاریخ ایجاد در چهارشنبه, 17 آبان 1396 11:04
نوشته شده توسط واحد پشتیبانی و نظارت کانکتا
6 ویژگی‌های افراد بسیار موفق

6 ویژگی‌های افراد بسیار موفق

آیا شما ویژگی هایی را که برای موفقیت مورد نیاز است دارید؟ آیا می‌خواهید موفق شوید؟ آیا فکر می کنید که می توانید مثل افراد موفق فکر کنید و خصایص و عادات آنها را در زندگی خود نیز به کار ببرید.اما چه چیزی موجب می‌شود فردی موفق شود؟ در این مقاله شش ویژگی افراد موفق را برایتان توضیح می دهیم :

1.آنها بلندپرواز هستند.

آنها خود را شایسته داشتن بهترین ها می دانند. آنها خود را بر هر کاری که انجام می دهند مناسب میدانند.

این مسئله برای من واقعأ یک آرزوی بزرگ بود و مرا به سال های گذشته برد. وقتی دیدم افرادی بهتر از من بودند و من هم طبیعتأ تصور می‌کردم آنها بهتر از من بودند ؛ حالا اگر آنها بهتر از من بودند، پس باید از آنها بدتر باشم؛ بنابراین این بدان معنی است که آنها برتر بودند و من پایین‌تر بودم.

احساس خودکم‌بینی در جامعه ما یک مشکل بزرگ است؛ و این احساسات اغلب به احساسات نامطلوب تبدیل می‌شوند. شما شایستگی 100% از هر چیزی که می سازید دارید و تا زمانی که در خدمت شماست می توانید از آن لذت ببرید. اگر خدمت بهتر، بیشتر و در سطح بالاتر با شور و شوق بیشتری و با کیفیت بهتر ارائه دهید، درآمد شگفت انگیزی خواهید داشت. بنابراین، شما شایستگی هر ریال از خدماتی که ارائه می دهید خواهید داشت.شما باید خود را به گونه‌ای تصور کنید که همیشه می توانید بهترین باشید.

2.آنها شجاع هستند.

افراد موفق تلاش می کنند تا بر ترس هایی که بیشتر مردم با آن دست و پنجه نرم می کنند غلبه کنند. بزرگ‌ترین دشمنان موفقیت ما، ترس و تردید هستند. وقتی کاری را مرتبأ انجام می‌دهید، آن را تبدیل به عادت می کنید. سعی کنید در زندگی چیزهای که شما را می ترسانند انجام دهید تا آن را تبدیل به یک عادت کنید. اگر چیزهایی را که می‌ترسید، انجام دهید ترس آن از بین خواهد رفت ، پس بر ترس خود غلبه کردید . توانایی مقابله با ترس نشانه برتری شخصیت است . اگر شما بسیار جاه‌طلب هستید و می‌خواهید همیشه بالا باشید ، می توانید بر ترس خود مقابله کنید و موانع را از میان بردارید پس شما بسیار موفق خواهید بود.

3.آنها متعهد هستند.

افراد موفق در کلیه ی زمینه ها کاملأ متعهد هستند. آنها خود را باور دارند، به شرکت، محصولات، خدمات و مشتری خود ایمان دارند و باورهای زیادی دارند.می‌دانیم که رابطه‌ ای یک به یک بین باورهای عمیق شما و آنچه در واقعیت اتفاق می‌افتد وجود دارد ؛ و اگر شما کاملأ به درستی کاری که انجام می‌دهید اعتقاد داشته باشید، تبدیل به یک مبدل می‌شوید؛ بنابراین قادر خواهید بود هر چیزی و هر کاری را انجام دهید .

افرادی که به اعمال خود متعهد نیستند ، زندگی بسیار پوچی دارند . مراقبت، جزء حیاتی زندگی است ، همه مردان و زنان که از زندگی زیبای خود لذت می‌برند در مورد فعالیت های خود مراقبت می‌کنند. آنها در مورد آنچه که انجام می‌دهند اشتیاق داشته و آنها دوست دارند.

4.آنها آماده هستند.

افراد موفق جزئیات را از قبل مورد بررسی قرار می‌دهند. آنها کارهایی را انجام می‌دهند که افراد معمولی مایل به انجام آن نیستند و فداکاری هایی می کنند که افراد معمولی مایل به آن نیستند؛ اما همین تفاوت باعث خارق العاده شدن این افراد می شود.

قبل از رفتن به یک جلسه، تکالیف خود را انجام دهید. قبل از سخنرانی، در مورد آن تحقیق کنید و نکاتی که باید ارائه دهید تمرین کنید. قبل از وارد شدن در هر موقعیتی از تمام جزییات آن آگاه شوید.

افراد موفق بیشتر به دنبال نتایج مطلوب هستند تا روش های مطلوب. هیچ چیز عالی‌تر از این نیست که تیم تان، مشتریانتان و مخاطبانتان احساس کنند که شما از هر نظر کاملا آماده هستید.

از همین امشب با یک برنامه روشن برای فردا آماده شوید.

5.آنها دائما در حال یادگیری هستند.

افراد موفق می دانند که اگر آنها به طور پیوسته پیشرفت نکنند، پسرفت می کنند. آنها مطالعه می کنند، به سی‌دی‌ها گوش می‌دهند و آموزش‌های بیشتری می‌گیرند. یک فرد حرفه ای هرگز یادگیری خود را متوقف نمی کند؛ بنابراین، شما هم مطالعه کنید، به سی دی گوش کنید و دائما آموزش ببینید.

6. آنها وظیفه‌شناس هستند.

افراد موفق جامعه معمولا نگرش هایی در زمینه خودکفایی دارند. این مسئله بسیار مهم است زیرا صد درصد ما خودکفا هستیم. ما نماینده اعمال خودمان هستیم. شما برای خودتان کار می‌کنید. بزرگ‌ترین اشتباهی که می‌توانیم بکنیم این است که فکر کنیم که ما برای کس دیگری کار می‌کنیم. شاید اشخاصی که با آنها سروکار داریم تغییر کنند و یا شغلمان تغییر کند اما ما تغییر نمی کنیم. ما ثابت می مانیم.

واقعیت این است که این مسئله اختیاری نیست ، اجباری است. شما نماینده حرفه خود، زندگی خود، امور مالی خود، بدن خود، خانواده خود و سلامت خود هستید. شما همیشه مسئولیت دارید.

ما باید خودمان وظیفه‌شناس باشیم. هیچ‌کس این کار را برای ما انجام نخواهد داد. این تفکر آزادانه‌ترین و هیجان انگیزترین فکری است که می توان انجام داد و درک کرد ، شما نماینده زندگی خود هستید.

 

این پست را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بذارید
نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید