وبلاگ

تجسم خلاق – قسمت اول

تاریخ ایجاد در دوشنبه, 22 آبان 1396 13:40
نوشته شده توسط واحد پشتیبانی و نظارت کانکتا
تجسم خلاق – قسمت اول

تجسم خلاق – قسمت اول

 

از تخیل تا واقعیت- جذب موفقیت با قدرت ذهن 

نوشته "رِمِز سَسون"

تجسم خلاق یک تکنیکی است که از تخیل برای ساختن رویاها و اهدافی که به حقیقت می پیوندند استفاده می کند. استفاده درست و به جا از تجسم خلاق می تواند زندگی شما را متحول ساخته و موفقیت و شکوفایی را به زندگی شما جذب نماید . باید گفت که این قدرتی است که می تواند محیط پیرامون ما را تغییر داده و عامل رخ دادن بعضی از حوادث در زندگی ما شود و نیز پول، دارایی، شغل، مردم و عشق را به زندگی ما به ارمغان بیاورد. تجسم خلاق از قدرت ذهن بهره برده و قدرتی است که پشت هر موفقیتی کمین کرده است.

با استفاده از تجسم یک واقعه ، موقعیت یا حتی یک موضوع مشخص می توانید آنها را به زندگی خود جذب نمایید. این کار فرآیندی است که شبیه خیالبافی های روزانه است. برای بعضی اشخاص این کار می تواند همانند یک جادو باشد اما هیچ جادویی در کار نیست و فقط یک فرآیند طبیعی قدرت افکار و قوانین ذهنی طبیعی می باشند. این کار همانند دراختیار داشتن یک غول چراغ جادو است.

بعضی از مردم که به صورت طبیعی از این تکنیک در امور روزمره خود استفاده می کنند و از این مسئله که آنها از نوعی قدرت بهره می برند باخبر نیستند. تمام مردم موفق که از این روش چه آگاهانه و چه ناآگاهانه استفاده می کنند موفقیتی که انتظار دارند را با استفاده از تجسم اهداف شان به صورتی که آن اهداف از قبل برآورده شده اند، به زندگی خود جذب می نمایند.

تجسم خلاق و قدرت افکار

تجسم خلاق چگونه کار می کند و چرا؟

ذهن ناخودآگاه افکاری را که شما غالبا به آنها فکر می کنید را می پذیرد و وقتی که آنها را می پذیرد مطابق آن افکار ذهنیت شما را تغییر داده و علاوه بر آن رفتار و عادات شما نیز تغییر می یابد. این کار شما را در ارتباط با مردم، شرایط و حوادثی جدید قرار می دهد.به افکار شما موهبت قدرت خلاق ، که زندگی شما را متحول می کند اعطا شده است و باعث می شود تا هر آنچه را که به آن بیندیشید را جذب نمایید.افکار از ذهنی به ذهنی دیگر سفر می کنند و اگر به اندازه کافی قوی باشند می تواند ناخودآگاه توسط مردم برای کمک به شما جهت اجرای آمال و آرزوهای تان ، اتفاق بیفتد.

ما بخشی از قدرت کل هستیم که جهان هستی را آفریده است پس ما در فرآیند خلقت دخیل هستیم. با داشتن چنین ذهنیتی جای هیچ شکی نمی ماند که افکار ما تحقق می یابند.

لحظه ای بایستید و فکر کنید. شما عضو جدا ناپذیر قدرت عظیم جهان هستی هستید ! این بدین معنی است که افکار شما به حقیقت می پیوندد اما آنهایی که روی آنها تمرکز کرده خوب تجسم می کنید و بسیار فکرش را تکرار می کنید.

جنس افکار انرژی است مخصوصا افکاری که روی آنها تمرکز می کنید و با انرژی احساسی شما ، درگیر می شوند. افکار توازن انرژی اطراف ما را متوازن می کنند و مطابق با آنها تغییرات را وارد محیط اطراف ما می کنند. 

بسیاری از مردم غالبا فکر کردن به افکار خاصی را مرتبا تکرار می کنند. آنها روی افکار خود در شرایط حال و هوای کنونی خود تمرکز می کنند بنابراین یک سری حوادث و شرایط یکنواخت را بارها و بارها خلق می کنند.

این فرآیند باعث می شود تا آنها در همان شرایط دنیای کنونی خود نگه داشته شده و همانند تماشای یک فیلم تکراری آن هم بارها و بارها عمل کنند. خبر خوب این است که می توانید با تغییر افکار خود این فیلم تکراری را تغییر دهید . می توانید شرایط و حوادث متفاوت را تجسم کنید و در این راه یک واقعیت متفاوت خلق کنید.

بوسیله تغییر افکار و تصاویر ذهنی می توانید واقعیت خود را تغییر دهید. شما جادو و قدرت های ماوراطبیعی را به خدمت نمی گیرید بلکه فقط از قدرت ها و قوانینی طبیعی که هر انسانی آن را دراختیار دارد استفاده می کنید. درواقع شما چیزی که مادی است را تغییر نمی دهید بلکه فقط افکار و عقاید خود را تغییر می دهید اما آنها دنیای شما را تغییر داده و دوباره شکل می دهند. 

برای مثال اگر شما در یک آپارتمان کوچک زندگی می کنید و دلتان می خواهد که یک آپارتمان بزرگتر داشتید به جایی اینکه در مورد سرنوشت و بی پولی خود فکر کنید افکار و عقاید خود را عوض کرده و زندگی در یک آپارتمان بزرگتر را تجسم کنید. انجام این کار آن چنان هم سخت نیست و همانند خیالبافی روزانه است.

غلبه بر تفکر محدود

تجسم خلاق کارهای خارق العاده ای انجام می دهد، اما برای هر شخصی حوزه هایی هست که شخص آنرا جهت تغییر سخت می یابد حداقل تحقق آن در آینده نزدیک را مشکل می داند. قدرت تجسم قدرت عظیمی است اما محدودیت هایی برای استفاده از آن وجود دارد.

ما معمولا خودمان را محدود می کنیم و نمی توانیم فراتر از دایره محدود خود را ببینیم. ما خودمان را با عقاید و افکارمان محدود می کنیم. ما خودمان را به زندگی که با آن آشنا و مأنوس هستیم محدود می کنیم.

ما می توانیم ذهن مان را بازتر کنیم و هر چقدر که جرأت کنیم و بزرگتر فکر کنیم فرصت ها و امکانات بزرگتری را برای خود رقم خواهیم زد. محدودیت ها فقط در محدوده ذهن ما هستند و این به عهده ما است که از آنها بالاتر برویم.

ممکن است زمان ببرد تا زندگی ما دستخوش تغییر شود. استفاده های ساده و کوچک از این قدرت سریع جواب می دهد اما نتایج بزرگ برای اینکه اتفاق بیفتند نیاز به زمان دارد.

زمان و تلاشی که خرج خواندن این مقاله می کنید بسیار ارزشمند است. ایمان داشته باشید و صبور باشید تا آغاز ظهور نتایج را نظاره گر باشید.

مثالی از تجسم خلاق

سالها پیش قبل از اینکه ازدواج کنم تصمیم گرفتم که یک قرار عاشقانه را تجسم کنم. تصور کردم که در یک رستوران سر یک میز نشسته ام و دارم با یک دختر خانم صحبت می کنم. من روی این تصویر چند بار در طول روز و چند دقیقه در هر بار تمرکز کردم.

روز بعد یک خانم که در همان جایی که من مشغول به کار بودم کار می کردم از من خواست تا برای صحبت نزد او بروم. من به ندرت با او صحبت می کردم شاید فقط در حد یک صبح به خیر بود. من به سمت میز او رفتم و او از من پرسید که آیا با دختری دوست بودم یا نه . وقتی که شنید که دوست نبوده ام شروع کرد به معرفی من به دوستانش و شماره تلفن خود را در اختیار من گذاشت.

وقتی که به خانه رسیدم به دختر زنگ زدم و از او خواستم تا همدیگر را ملاقات کنیم. ما همان روز در یک رستوران همدیگر را ملاقات کردیم دقیقا همان طور که تجسم کرده بودم.

تمام اینها فقط در طول 24 ساعت اتفاق افتاد. تعجب آور بود نه؟ این قدرت می تواند گاهی به سرعت کار کند.

لابد شما کنجکاو هستیدکه بدانید که در مورد آن قرار ملاقات چه چیزی اتفاق افتاد؟ خب هیچی چون اون دختر از اون اشخاصی نبود که من به دنبالش بودم ، من همینجوری به طور تصادفی از قدرت تجسم استفاده کردم و در مورد اینکه او چه ظاهر و شخصیتی داشته باشد فکر نکرده بودم. من فقط در مورد ملاقات با یک دختر فکر کردم و دقیقا خواسته من تحقق یافت.

 

این پست را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بذارید
نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید