وبلاگ

آیا کار فریلنسینگ آسان است؟

تاریخ ایجاد در پنج شنبه, 16 آذر 1396 06:54
نوشته شده توسط واحد پشتیبانی و نظارت کانکتا
آیا کار فریلنسینگ آسان است؟

آیا کار فریلنسینگ آسان است؟

کار فریلنسینگ ممکن است راحت‌ترین انتخاب برای افراد باشد، اما هنوز هم افرادی وجود دارند که نسبت به کار فریلنسینگ آشنایی ندارند و حتی ممکن است تصور کنند که این کار هیچ سختی به همراه ندارد. 

اگر کار فریلنسینگ به درستی انجام شود، کار بسیار سختی خواهد بود. فریلنسرهایی که این کار را آسان می‌داند، درکسب و کار خود مدت طولانی دوام نخواهند آورد.در اینجا بیان می‌کنیم که کار فریلنسینگ سخت‌تر از آن چیزی است که بسیاری از مردم تصور می‌کنند:

کار یک فریلنسر بازی کردن نیست: بعضی افراد تصور می‌کنند که یک فریلنسر وقت خود را صرف کار بر روی پروژه‌های آسان و سرگرم‌کننده می‌کند. در حقیقت کسانی که فریلنسرها را استخدام می‌کنند، در واقع خود پروژه آسان انجام می‌دهند. کارفرما چون خودش نمی‌خواهد آن را انجام دهد، پروژه‌های خود را به فریلنسر و متخصص مریوط به آن پروژه واگذار می‌کند.

وجود چند کارفرما: یکی دیگر از رایج‌ترین اشتباه در مورد فریلنسینگ این است که یک فریلنسر هیچ کارفرمایی ندارد، اما فریلنسرها می‌بایست پاسخگوی مشتریان خود باشند. فریلنسرها همزمان برای کارفرمایان مختلفی کار می‌کنند. اگر فکر می‌کنید راضی ساختن یک کارفرما کار دشواری است، تصور کنید کار برای پنج کارفرما چه وضعیتی خواهد داشت.

چرخه فراوانی و قحطی:  بیشتر افرادی که فریلنسر نیستند، یک درآمد ثابت دریافت می‌کنند. اما برای یک فریلنسر، در یک ماه ممکن است بیش از حد توان کار برای انجام دادن داشته باشد و در نتیجه یک درآمد عالی داشته باشد ولی در ماه بعد ممکن است پروژه کمتری پیدا کند و درآمد کمی داشته باشد. 

کار نکردن = حقوق نداشتن: اکثر کارفرمایان به کارمندان خود در زمان تعطیلات و روزهای بیماری مرخصی یا حقوق می‌دهند. اگر یک فریلنسر یک روز کار نکند، برای آن روز هیچ مبلغی دریافت نخواهد کرد. در نتیجه، فریلنسرها اغلب در تعطیلات یا حتی زمانی که کسالت دارند کار می‌کنند.  

همیشه کاری برای انجام دادن وجود دارد: هنگامی که شما یک فریلنسر هستید، همیشه کاری برای انجام دادن وجود دارد. حتی اگر در دوره رکود قرار گیرید، کارهایی هستند که شما می‌توانید و باید آنها را انجام دهید. 

 

‌بنابراین، دفعه دیگری که کسی به شما می‌گوید کار فریلنسینگ آسان است، و یا ادعا می‌کند که شما واقعا کار نمی‌کنید، این متن را حتما به آنها نشان دهید.

 

 

 

این پست را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بذارید
نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید