وبلاگ

پنج مسیری که طراحان خلاق وب در طراحی وب سایت های خود، طی می کنند.

تاریخ ایجاد در شنبه, 18 آذر 1396 06:59
نوشته شده توسط واحد پشتیبانی و نظارت کانکتا
پنج مسیری که طراحان خلاق وب در طراحی وب سایت های خود، طی می کنند.

پنج مسیری که طراحان خلاق وب در طراحی وب سایت های خود، طی می کنند.

وب سایت بسیار جذابی که توسط یک طراح با استعداد و خلاق وب طراحی شده باشد، دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است. اینگونه وب سایت‌ها، سطح بالایی از استانداردها را رعایت می‌کنند که دستیابی به هنر بکار رفته در آنها بسیار دور از ذهن به نظر می‌رسد. گاهی اوقات تصور می‌شود که این هنر، نیاز به سطح خلاقیتی دارد که ما هنوز در ابتدای راه آن قرار داریم. ولی مانند بسیاری از چیزهای دیگری که در زندگی وجود دارد، این کار هم عملی است. فقط ممکن است سال ها طول بکشد، اما مسلما شدنی است.

خب بیایید ببینیم طراحان خلاق وب، روش‌های خود را چگونه بکار می‌برند.

ویژگی های کلیدی طراحان خلاق چه چیزهایی هستند؟ در اینجا پنج مورد از ویژگی‌هایی که طراحان از آن‌ها استفاده می‌کنند را برای شما بیان می‌کنیم:

1. آنها فقط از تکنیک استفاده نمی‌کنند، بلکه با مفاهیم طراحی نیز کار می‌کنند. 

طرح‌های مفهومی عظیم، با تحقیق، تجربه و تعامل با خلاقیت های دیگران به دست می‌آید. موفقیت، زمانی اتفاق می‌افتد که شما بتوانید یک مفهوم خاص را بیاموزید و آن را به چیزی تبدیل کنید که یک دید واقع بینانه برای مشتری فراهم کند. به نظر می رسد که  اینکار گفتنش ساده باشد تا عمل کردن به آن، اما برقراری ارتباط بین عنوان و جلوه های تصویری، یک طرح زیبا را در طراحی سایت رقم می‌زند.

2. طراحان خلاق سر خود را در ابرها نگه می دارند، اما به طور قطع پای خود را بر روی زمین می‌گذارند.

خلاقیت به این معنی است که باید از بیرون به موضوع نگاه کنید. چشم اندازها و ایده هایی که ارائه می‌دهید، نتیجه عملیاتی مطلوب را ایجاد می‌کنند. خلاقان می‌توانند ایده‌های خود را به گونه‌ای تنظیم کنند تا بهترین عملکرد خود را در وبسایت‌هایی که طراحی کرده‌اند، نشان ‌دهند. طراحان دارای خلاقیت‌های برتر، هرگز تجارب کاربران را نادیده نمی‌گیرند. ابزار Uncode - creatives’ WordPress theme که توسط تیم  Undsgn طراحی شده ابزاری بسیار ارزشمند است.

 به عنوان مثال یکی از ویژگی منحصر به فرد و جلوه‌های تصویری در  Uncode این است که اندازه عکس در آن با تغییر اندازه صفحه مرورگر به طور خودکار تغییر کرده و به یک عکس با ابعاد مناسب با صفحه نمایش جدید تبدیل می‌شود. 

مثال دوم اینکه: به جای زمان پاسخگویی طولانیتر ناشی از درخواستهای پی در پی کاربر، افراد خلاق در Undsgn یک راه حل ابتکاری را بکار برده‌اند. Undsgn، مرورگر را قادر می‌سازد که به طور همزمان چندین تصویر را بارگیری کند. طراحان مبتکر همیشه به دنبال راه حل هستند و تیم Uncode جدولی از راه حل‌های خلاقانه را ارائه می‌دهد.

3. . طراحان خلاق با استفاده از سبک و روند، بدون آسیب رساندن به هماهنگی بصری، تکنیک ها را ترکیب می کنند.

بزرگترین جزء ضروری یک طراح وب مبتکر، یادگیری مداوم است. برای آنکه یک طراح خلاق باشید، شما باید هنر ترکیب روندها و سبک های مختلف را یاد بگیرید و  به صورت مداوم تمرین کنید. میکس کردن شاید نامحسوس باشد، اما چشمگیر است. 

4. طراحان خلاق وب ابزارهایی را بر می‌گزینند که نیازشان را به حد کمال برآورده کنند.

ابزاری که به شما امکان ایجاد طرح‌های کامل را ندهد، می‌تواند برای طراحی نا امید کننده باشد. افراد خلاقی مانند شما تلاش می‌کنند تا ایده‌های خود را به حد کمال برسانند. اگر می توانید چیزی را تصور کنید، تم WP در ورد پرس باید شما را قادر به ساختن آن کند.

5. در حالیکه از بیرون همه چیز را بررسی می کنند، نیم نگاهی هم به داخل آن می اندازند.

گاهی اوقات تنشی بین دیدگاه مشتری و چشم انداز یک طراح خلاق وجود دارد. شما می‌خواهید ایده بصری خود را به واقعیت تبدیل کنید. یک طراح خلاق خوب می‌تواند از بیرون به کل طرح فکر کند. در عین حال نیز او می‌تواند تمام شرایط مشخص شده از سمت مشتری را در یک طرح چکیده نشان دهد. مفهوم Uncode نقطه شروع برای نوشتن این متن بود. تجسم بصری ناشی از این مفاهیم، دنیایی قابل دیدن را در محدوده محصول مورد نظر ایجاد می‌کند.

 

این پست را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بذارید
نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید