وبلاگ

هفت نکته برای به سود دهی رساندن فریلنسر ها

تاریخ ایجاد در چهارشنبه, 25 بهمن 1396 12:47
نوشته شده توسط واحد پشتیبانی و نظارت کانکتا
هفت نکته برای به سود دهی رساندن فریلنسر ها

هفت نکته برای به سود دهی رساندن فریلنسر ها

برای اینکه پولی جدی به دست بیاورید بایستی اول کار در خانه را جدی بگیرید. شاغلین آزاد یا فریلنسر یکی از مطلوب ترین کسب و کارها در دنیای امروز می‌باشد. نظرسنجی‌های جهانی کسب و کارها نشان می‌دهند که، به طور متوسط 54 درصد نیروی کار در 1500 شغل، که در سال 2012 نظر سنجی شده‌اند و در سال 2017 به صورت آنلاین منتشر خواهد شد و همچنین بر اساس مطالعه‌ای که انجام شده، تا سال 2020 جمعیت فریلنسر ها به 40 درصد کل نیروی کار افزایش خواهد یافت.

ویژگی اصلی کسب و کار آزاد یا فریلنس این است که شما برای شروع نیاز به هیچ سرمایه ای ندارید و یا مقدار این سرمایه گذاری بسیار کم خواهد بود. تعداد بسیار زیادی وب سایت فریلنس وجود دارند که هر فردی می تواند به صورت رایگان در آن‌ها نام نویسی کند و شروع به کسب درآمد کند.

تقریبا هر تخصصی که داشته باشید می‌تواند مطلوب باشد. به عنوان مثال در حال حاضر مهارت‌های نوشتن، ویرایش، توسعه صفحات وب، برنامه نویسی وب، مهارت‌های بازاریابی، غلط گیری، تحقیق، طراحی سایت و ..  از موارد پر تقاضا هستند.

همچنین این کسب و کار به گونه ایست که شما آن را در هر محلی و تا زمانی که دسترسی به اینترنت، گوشی موبایل و گجت های خود داشته باشید می‌توانید انجام دهید.

اگرچه سوال بزرگ همچنان باقی است: چگونه فردی می تواند در سال 2017 کسب و کار آزاد خود را به سوددهی برساند.

دفتری برای کسب و کار اینترنتی خود راه بیاندازید

جالب است که می‌بینیم چگونه افراد به این شغل آزاد به چشم یک سرگرمی و یا کاری پاره وقت که درآمد کمی خواهد داشت نگاه می‌کنند. این نگاه بین افرادی که به صورت استخدامی کار می‌کنند بسیار شایع است. اما برای خانه ماندن فریلنسرهایی که در مورد درآمد زایی جدی هستند معمولا این مشکل پیش می‌آید که آن‌ها به خاطر راحتی‌ای که در خانه دارند به آسانی حواسشان پرت می‌شود.

حواس پرتی علل مختلفی می‌تواند داشته باشد: تماشای تلوزیون و یا دراز کشیدن در تخت خواب هنگام کار کردن، بازدیدهای از قبل هماهنگ نشده دوستان و یا اعضای خانواده و همچنین وسوسه رفت و آمدهای پی در پی به آشپزخانه که ممکن است در نهایت به خوابیدن بی وقت منجر شود.

برپا کردن دفتری برای کسب و کار آزادتان  می‌تواند نشان جدی بودن شما بوده و به علاوه درمانی برای حواس پرتی‌هایی که در بالا به آن اشاره کردیم باشد. در واقع کسی که می‌تواند در خانه دفتری برای فریلنس ایجاد کرده و استانداردهای فریلنس را رعایت کند قادر خواهد بود بهترین نتایج را از شغل آزاد خود به دست آورد.

زمان بیشتری برای کار کردن اختصاص دهید

فریلنسر بودن مثل جادوگری بازاریابی شبکه ای نیست که بتوانید به صورت شلخته و پراکنده وقت بگذارید و انتظار سود دهی بالا داشته باشید. شما باید برای کسب و کار خود زمان زیادی بگذارید تا بتوانید از مزایای آن استفاده کنید. به عنوان مثال ثبت نام در سایت های شغل آزاد مثل کانکتا، جست و جوی کار مورد نظر زمان بر است. متقاعد کردن مشتری ها برای اینکه کار را به شما بسپارند نیز زمان بر خواهد بود و همینطور انجام دادن پروژه مورد نظر نیز زمان بر خواهد بود.

برای فریلنسرهایی که در حال حاضر مشغول به کار هستند نیز این زمان صرف دیدن ضرب العجل های کارها و توجه به آن‌ها می شود زیرا بازخوردها و پیام‌هایی که بعد از انجام کار می‌گیرید باعث معروفیت شما و معیار انتخاب شما توسط مشتریان بعدی خواهند شد. خلاصه اینکه اگر می‌خواهید در دنیای امروز از شغل آزاد خود کسب ثروت کنید باید برایش وقت زیادی بگذارید.

در سایت های فریلنس بیشتری عضو شوید

یک فریلنسر متمرکز و مصمم نباید به یک و یا دو سایت کار آزاد اکتفا کند. تعداد بسیار زیادی سایت برای فریلنسر‌ها وجود دارند که می‌توانید پول خوبی از آن‌ها به دست اورید. با عضویت در پنج یا شش سایت فریلنسر قادر خواهید بود افراد زیادی را به سمت کسب و کار خود بکشانید، حتی بیشتر از آن چیزی که از عهده آن بر بیایید.

گجت های چند منظوره داشته باشید

همانطور که یک سرباز تفنگ خود را مانند حیوان خانگی اش همه جا با خود می‌برد، شما هم برای اینکه در جریان دقیقه به دقیقه اتفاقاتی که در کسب و کارتان می‌افتد قرار بگیرید نباید لحظه‌ای از گجت‌های خود غافل باشید. مهمترین این گجت‌ها لپ تاپ، نوت بوک، تبلت و تلفن همراه هستند.

پبه عنوان یک فریلنسرتلفن همراه بزرگترین همراه شما باید باشد، زیرا به شما اجازه می‌دهد هرجایی و در زمان‌هایی که به لپت‌تاپ دسترسی ندارید به کارهای خود بپردازید.  

 به ضرب العجل ها احترام بگذارید تا شهرت و اعتبار خود را افزایش دهید

نامی خوب و یا یک بازدید و یا شاید یک نقد خوب درباره کارهای جدید و یا گذشته شما می تواند تاثیر بسیار خوبی روی کسب و کار شما داشته باشد.  یا کارهای بیشتری به شما اختصاص داده می شود و یا مشتریان راضی شما، کسب و کار شما را به مشتریان آینده پیشنهاد می کنند.

در پایان روز به قدری تعداد مشتریانتان زیاد خواهد شد که باورش را نخواهید کرد و به طبع این حجم کاری، حساب بانکی شما نیز بزرگتر خواهد شد.

از شبکه های اجتماعی برای تبلیغ کار خود استفاده کنید

شبکه های اجتماعی زمینه خوبی را برای فریلنسرها ایجاد کرده تا به آسانی به تبلیغ توانایی ها و خدماتشان بپردازند. فیس بوک، لینکدین، اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی مشابه قادر هستند توانایی‌ها و خدمات شما را به گوش بیلیون‌ها نفر برسانند، کسانی که می‌توانند مشتریان آینده شما باشند.

پروفایل خود در این شبکه‌های اجتماعی را با توانایی‌ها خدماتتان پر کنید زیرا هر لحظه امکان دارد شخصی از پروفایلتان بازدید کند و بخواهد راجع به خدمات شما اطلاعات کسب کند.

 

زمان‌های سختی برنامه ریزی کنید

بعضی افراد به این خاطر ثروتمند نمی‌شوند که روی شغل کارمندی خود تمرکز کرده‌اند، بعضی افراد به این دلیل که در هر سبد یک تخم مرغ می‌گذارند به پول نمی‌رسند. این مساله بخشی از مشاوره‌ای بود که من سه سال پیش در یک برنامه توانمند سازی برای جوانان شنیده بودم. در آن زمان پس از برنامه به مناظره و مخالفت با سخنران پرداختم اما اکنون که به این مساله فکر می‌کنم به این باور رسیده و با آن موافقم.

کسب و کار امروز ما نیاز به تنوع دارد. به نمونه کارهای خود اضافه کنید تا در این زمانه پر سر و صدا آرامش ذهن داشته باشید.

یک فریلنسر با نگاهی به آینده بخش‌های مختلف اقتصاد را تقسیم می‌کند تا موقعیت خوبی را به دست آورد. در بخش های مختلف سرمایه گذاری کنید. این مطمئن ترین راه برای حداکثر استفاده از درآمدهایی است که به سختی به دست آورده اید.

 

این پست را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بذارید
نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید