مطالب عمومی

راهنمای پیمانکاران

تاریخ ایجاد در سه شنبه, 20 تیر 1396 12:52
نوشته شده توسط واحد روابط عمومی

برای دریافت پروژه و انجام آن می‌بایست مراحل زیر را انجام دهید:
1. ثبت نام در سایت
2. وارد شدن به حساب کاربری و تکمیل اطلاعات ویژه پیمانکاران به عنوان نمونه:
الف) عکس پروفایل
ب) اطلاعات حساب کاربری
ج) نمونه کارها
د) سوابق تحصیلی و کاری
3. ارتقا حساب کاربری
4. مشاهده لیست پروژه‌ها و ارسال پیشنهاد
5. پیگیری پیشنهاد از طریق پیام‌های خصوصی با کارفرما  و رسیدن به توافق بر سر قیمت و زمان
6. دریافت وجه به صورت پرداخت امن
7. انجام پروژه و تحویل آن
8. ثبت رتبه و نظر برای کارفرما

 

نکات قابل توجه برای پیمانکاران:
- سعی کنید حتی‌المقدور برای پروژه‌هایی که پیشنهاد ارسال می‌کنید وقت گذاشته با دقت بخوانید و سپس پیشنهاد ارسال کنید. از ارسال یک پیام برای همه کارفرمایان خودداری نمایید. برای هر کارفرما ارزش ویژه‌ای قائل شوید و متن متناسب با پروژه ایشان را برایشان ارسال کنید. این کار باعث می‌شود کارفرما تفاوت پیشنهاد شما و افراد عادی را بهتر احساس کند.
- سعی کنید برای پروژه هایی که قصد انجام آن را دارید پیشنهاد خود را مستقل از بودجه کارفرما ارسال نمایید. این که کارفرما بودجه کمی دارد دلیل مناسبی برای پایین آوردن قیمت انجام کار نیست. کارفرمایی که بودجه کمتر دارد می‌تواند برای شروع از پیمانکاران مبتدی تر استفاده نماید.
- برای کار خود ارزش قائل باشید:
بعضا دیده می‌شود بعضی پیمانکاران برای ایجاد رزومه یا همکاری با یک شرکت بزرگ و یا دلایل دیگر پیشنهادی غیر متعارف ارسال می‌کنند. این کار به هیچ عنوان حرفه‌ای نیست و حتی برای کافرمایان هم جذابیت چندانی ندارد.
سعی کنید حتما نمونه کارهای خود را از قسمت مدیریت حساب کاربری به پروفایل خود اضافه نمایید. در اینترنت هیچ معیار و مدرکی معتبرتر از نمونه کار برای کارفرمایان وجود ندارد.
- همواره قبل از تحویل کار به کارفرما تقاضا کنید تا پرداخت امن را کامل نماید و سپس شما پروژه را تحویل دهید این کار هیچ ضرری برای کارفرما ندارد و فقط باعـث می‌شود کارفرمایانی که قصد سواستفاده از خدمات پیمانکاران را دارند نتوانند به هدف خود برسند.

 در انتها در صورتی که هر گونه سوال یا ابهامی دارید می‌توانید از بخش تماس باما که در فوتر سایت قرار دارد و یا با واحد پشتیبانی کانکتا تماس بر قرار نمایید.

این پست را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بذارید