مطالب عمومی

راهنمای کارفرمایان

تاریخ ایجاد در یکشنبه, 21 خرداد 1396 15:58
نوشته شده توسط واحد روابط عمومی

راهنمای کارفرمایان :
کانکتا تلاش نموده است تا محیطی ساده و کارا برای کارفرمایان فراهم کند تا بتوان با استفاده از آن، پروژه‌ها را برون سپاری کرد.
فرآیند کار برای کارفرمایان بسیار ساده است.
1. ایجاد حساب کاربری
2. شارژ حساب کاربری
3. تخصیص بودجه به پروژه 
4. دریافت پیشنهاد از سمت پیمانکاران و انتخاب بهترین پیشنهاد
5. ایجاد پرداخت امن
6. دریافت پروژه
7. آزاد سازی پرداخت امن

 


نکات:

سعی کنید که پروژه شما یکپارچه باشد و بخشی از پروژه به تنهایی ارزشی نداشته باشد. از آزاد سازی پرداخت امن خودداری نمایید. کانکتا امکان برگرداندن پرداخت‌های امن آزاد شده را ندارد.
سعی کنید بعد از تعریف پروژه مبلغی معقول  و متناسب را برای پروژه خود تخصیص دهید. این عمل به پیمانکاران کمک می‌کند تا کارفرمایان را بهتر تشخیص دهند و برای خواندن توضیحات و ارائه پیشنهاد دقت نظر بیشتری مبذول دارند.
سعی کنید همواره از یک حساب کاربری برای فعالیت‌های کار فرمایی استفاده نمایید چون پیمانکاران، کارفرمایانی که اعتبار پروفایل بالایی را دارند، بسیار بیشتر ترجیح می‌دهند.
ضمن آنکه پروفایل‌هایی که دارای تعداد بیشتری پروژه انجام شده باشند از امتیازات ویژه‌ای برخوردار می‌شوند و پروژه ایشان نیز از سایر پروژه‌ها کاملا متمایز می‌شود.

 سوالات کارفرمایان

تمام پروژه‌هایی که امکان انجام آن‌ها از طریق اینترنت و از راه دور میسر است را می‌توان از طریق کانکتا انجام داد. عموم پروژه‌های کانکتا شامل پروژه‌های ترجمه، برنامه نویسی نرم افزار و وب‌ سایت، طراحی‌های گرافیکی، انجام امور حسابداری، بازایابی، عکاسی و ... را شامل می‌شود. اما این فعالیت‌ها محدود کننده نیستند و هر پروژه‌ی دیگری که بتوان آن را به صورت دور کاری انجام داد از طریق کانکتا قابل انجام است.

برای مشاهده‌ی تعرفه‌های مختلف به صفحه‌ی تعرفه خدمات مراجعه نمائید.

شماره تماس، ایمیل، وب سایت شخصی، و هر گونه روشی که پروژه را بیرون از کانکتا بتوان انجام داد در تعریف پروژه ممنوع است و پروژه‌هایی که دارای این نوع محتوا باشند مورد تایید قرار نمی‌گیرند.

خیر درخواست و ارائه شماره تماس؛ ایمیل، تلگرام و ... در کل ممنوع است و با افرادی که این قانون را نقض می‌کنند برخورد می‌شود.

بله، برای این منظور می‌بایست هنگام تعریف پروژه، آن را از نوع پروژه تمام وقت تعریف کنید. فقط و فقط در پروژه‌های تمام وقت امکان درخواست و دریافت شماره تماس ممکن است.

خیر. کانکتا صرفا یک واسطه میان کارفرما و پیمانکار است و هیچ کیفیتی را تضمین نمی‌کند. در هنگام انتخاب پیمانکار سعی کنید پیمانکاران با رزومه قوی‌تر را انتخاب نمایید و از آزاد کردن پرداخت امن تا انتهای پروژه و دریافت کامل فایل‌ها خودداری نمایید.

خیر. پرداخت‌های امن آزاد شده متعلق به پیمانکار است و امکان بازگرداندن مبلغ میسر نیست. در هنگام آزاد کردن مبالغ پرداخت امن لظفا دقت لازم را مبذول فرمایید.چطور پروژه تعریف کنیم؟
در هنگام تعریف پروژه دقت کنید تا هر چه صحیح‌تر و واضح‌تر پروژه را تعریف کنید هر گونه ابهام و گنگی در کار ممکن است مشکل ساز شود.
- بودجه مناسب با کار را انتخاب نمایید. انتخاب بودجه‌های خیلی پایین و یا نامناسب با حجم کار باعث می‌شود پیمانکاران حرفه‌ای برای پروژه شما پیشنهادی ارسال نکنند.
در صورتی که تمایل دارید اطلاعات تماس پیمانکاران را دریافت کنید؛ حتما پروژه را به صورت تمام وقت تعریف کنید.
در صورتیکه می‌خواهید پروژه خود را از سایر پروژه‌ها متمایز کنید آن را برجسته کنید تا بیشتر به چشم آید.
در صورتیکه نمی‌خواهید پیشنهادات پروژه توسط سایرین دیده شود پروژه‌ی خود را به صورت مخفی تعریف نمایید.
در صورتیکه نمی‌خواهید پروژه شما توسط موتور‌های جستجو خوانده شود آن را به صورت محرمانه تعریف نمایید.
- حتی المقدور در هنگام تعریف پروژه برای آن مبلغ معقولی را تخصیص دهید. پیمانکاران برای پروژه های جدی تر بیشتر وقت صرف می‌کنند.

این پست را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بذارید