مطالب عمومی

سوالات متداول

تاریخ ایجاد در دوشنبه, 01 فروردين 843 14:09
نوشته شده توسط واحد روابط عمومی

 

بعد از وارد شدن به سامانه ی ثبت نام، و ثبت نام با ایمیل،جهت ارسال پیشنهاد به کار فرمایان،می بایست با خرید حق اشتراک، عضویت خود را به عضویت ویژه ارتقا دهید.

جهت ارسال پیشنهاد برای پروژه ها و همچنین گفتکو با کارفرمایان میبایست حق اشتراک خریداری نمایید که این حق اشتراک به صورت ماهیانه و سالیانه می باشد بدین صورت عضویت شما به عضویت ویژه ارتقا یافته و می توانید برای پروژه ها پیشنهاد همکاری ارسال نموده و با دیگران تعامل داشته باشید.

به صفحه هزینه ها مراجعه شود

برای اینکار از قسمت دسترسی سریع ،وارد مدیریت مالی شده،در تب اطلاعات بانکی مشخصات حساب خود را وارد کرده و در تب درگاه بانکی ، قسمت واریز به حساب ، مبلغ مورد نیاز جهت ویژه کردن حساب خود را وارد کنید .

از قسمت دسترسی سریع وارد مدیریت مالی شده و در تب درگاه بانکی قسمت درخواست برداشت از حساب را تکمیل نمایید. .

برای ارتباط با کارفرما از طریق سایت کانکتا می بایست پس از ارتقا به عضویت ویژه و ارسال پیشنهاد برای انجام پروژه، تب گفتگوی خصوصی برای شما فعال شده و در این قسمت می توانید به گفتگو و مذاکره با یکدیگر بپردازید.

پس از ارتقای حساب خود به عضویت ویژه می توانید برای پروژه ها درخواست همکاری ارسال فرمایید.

زمانی که از طریق گفتگو به نتیجه ای با پیمانکار یا کارفرمای خود نمی رسید می توانید درخواست داوری توسط کانکتا بدهید.

جهت حصول اطمینان از پرداخت حق الزحمه توسط کارفرما و همچنین تحویل کار از طرف پیمانکار مبالغ پروژه پس از توافق طرفین و هنگام شروع شدن کار نزد کانکتا ذخیره می شود و بعد از حصول اطمینان از تحویل پروژه مبالغ آزاد شده و به حساب پیمانکار واریز می گردد.

برای مشخص شدن میزان کارایی افراد و اینکه فردی که قرار است با او کار کنید چه توانایی هایی از نظر دیگرافرادی که سابقا با وی همکاری داشته اند دارد بهتر است بعد از اتمام کار شما هم در خصوص طرف کاری مقابل نظردهی کنید و همچنین برای همکاری با شخص مورد نظرتان از نظرات دیگران راجع به وی استفاده نمایید.

پس از تایید شرایط از سوی هر دو طرف کاری امکان هیچگونه تغییری در زمان و یا مبلغ وجود ندارد.

پس از تایید شرایط از سوی هر دو طرف کاری امکان هیچگونه تغییری در زمان و یا مبلغ وجود ندارد.

بعد از تعریف شدن پروژه امکان تصحیح کردن نیست اما بعد از تایید توسط کانکتا امکان تصریح برای شما فعال می شود و می توانید پروزه ی تعریف شده را تصریح نمایید.
 
 

برای اینکار از قسمت دسترسی سریع ،وارد مدیریت مالی شده،در تب اطلاعات بانکی مشخصات حساب خود را وارد کرده و در تب درگاه بانکی ، قسمت واریز به حساب ، مبلغ مورد نیاز جهت ویژه کردن حساب خود را وارد کنید .

تمام پروژه هایی که امکان انجام آنها از طریق اینترنت و از راه دور میسر است را می توان از طریق کانکتا انجام داد. عموم پروژه های کانکتا شامل پروژه های ترجمه،برنامه نویسی نرم افزار و وب سایت،طراحی های گرافیکی، انجام امور حسابداری، بازایابی،عکاسی و ... را شامل می شود. اما این فعالیت ها محدود کننده نیستن و هر پروژه ی دیگری که بتوان آن را به صورت دور کاری انجام داد از طریق کانکتا قابل انجام است.

برای مشاهده ی تعرفه های مختلف به صفحه ی تعرفه خدمات مراجعه نمائید.

شماره تماس، ایمیل،وب سایت شخصی، و هر گونه روشی که پروژه را بیرون از کانکتا بتوان انجام داد در تعریف پروژه ممنوع است و پروژه هایی که دارای این نوع محتوا باشند مورد تایید قرار نمی گیرند.

خیر در خواست و ارائه شماره تماس؛ ایمیل، تلگرام و ... به صورت کل ممنوع است. با افرادی که این قانون را نقض می کنند بر خورد می شود.

بله، برای این منظور می بایست هنگام تعریف پروژه، آن را از نوع پروژه تمام وقت تعریف کنید. فقط و فقط در پروژه های تمام وقت امکان درخواست و دریافت شماره تماس ممکن است.

خیر. کانکتا صرفا یک واسطه میان کار فرما و پیمانکار است. و هیچ کیفیتی را تضمین نمی کند. در هنگام انتخاب پیمانکار سعی کنید پیمانکاران با رزومه قوی تر را انتخاب نمایید و از آزاد کردن پرداخت امن تا انتهای پروژه و دریافت کامل فایل ها خودداری نمایید.

خیر. پرداخت های امن آزاد شده متعلق به پیمانکار است و امکان باز گرداندن مبلغ میسر نیست. در هنگام آزاد کردن مبالغ پرداخت امن دقت لازم را مبذول فرمایید.

 

این پست را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بذارید